Party stan má mnoho předností. Proč ho použít?

Party stan má mnoho předností. Proč ho použít?Plánujete oslavu nebo menší posezení na své zahradě? Jestliže ano, je třeba vzít v potaz rizikový faktor, kterým je počasí. Ne vždy je možné spoléhat se výhradně jenom na předpovědi. Mnohem lepší je připravenost, než promrzlí, zmoklí a nespokojení hosté.

Ochrana před deštěm

Déšť obvykle bývá tím největším problémem, který se může objevit. A je jedno, zda půjde o drobné mrholení, nebo velký liják. V obou případech znamená krach vaší venkovní akce. Jak se připravit? Půjčovna zahradních párty stanů na to má jasnou odpověď. Právě toto řešení je jako ochrana před deštěm ideální. A to, i když hrozí jak déšť trvalejšího rázu, tak jenom krátkodobé přeháňky, a to několikrát během celého dne.

Podle čeho vybrat tu pravou možnost? Zaměřte se na:

  • Materiál, ze kterého je vyrobený
  • Velikost stanu
  • Stabilitu konstrukce a jednoduchost postavení

Ochrana před větrem

Není to jenom déšť. Stačí, aby lehce foukl vítr, a může to znamenat, že smete drobnosti ze stolu, stejně jako přinese celkem chladné teploty. I zde se hodí využít pronájem párty stanů. V případě, že chcete vyzrát i nad větrem, je vhodné volit to řešení, které kromě základní konstrukce nabídne také boční strany. Ty ukotvíte na požadovaném místě a máte jistotu, že vám pomohou zastavit i silnější vítr. Ani ten nemusí vaší dlouhodobě dopředu pořádanou akci jakkoliv narušit.

Dobrá volba při chladném i tropickém počasí

Má být celý den jasno? Potom je vhodné sebe a své hosty ochránit před přímým sluncem. I zde přijde vhod právě zahradní stan, který vám pomůže vytvořit tolik potřebný stín, kde se lze schovat a stolovat. Pomůže ale i v opačném případě. Pokud je zima, stačí vlézt do stanu, přidat boční stěny a máte jistotu, že už samotné lidské teplo pomůže chlad zvládnout. A pokud ne, může se jako dobrá volba hodit třeba přímotop, kterým se vnitřní prostor jednoduše a přitom i bezpečně vyhřeje.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*