Pojištění II. generace u majitelů nemovitostí boduje

Pojištění II. generace u majitelů nemovitostí bodujeZodpovědní majitelé nemovitostí hledají nejvýhodnější řešení, jak majetek pojistit. Často ovšem hazardují a dávají přednost ceně před kvalitou. Problém je i v tom, že pojišťovny mají dost omezenou nabídku. Až donedávna například nebylo možné pojistit movitý majetek, který se nachází v rekreačním objektu. Tuto i další změny přinesla pojišťovna Ergo, která představila pojištění II. generace s názvem Bezpečný domov PLUS.

Vítězí díky vstřícnějším podmínkám

Pojištění Bezpečný domov PLUS funguje jako majetkové pojištění. Vztahuje se na škody na nemovitém i movitém majetku, které způsobí přírodní živly (déšť, vítr, kroupy, mráz aj.) i na škody od vandalů nebo zlodějů. Hlavním rozdíl tkví v tom, že pojistku Bezpečný domov je možné sjednat i pro rekreační objekty, dokonce i pro ordinace nebo kanceláře, dále je možné pojistit dům, jehož maximálně ½ je využívána k podnikatelským účelům.

Další významnou konkurenční výhodou je, že se zjednodušil proces vyřízení. Už není potřeba odhad, žadatel musí znát pouze velikost obytné plochy, cena pojištění se odvíjí právě od ní. Vše navíc během několika minut vyřídíte online na webu pojišťovny, smlouva je platná hned od druhého dne. Každý si také podle potřeby volí dobu splatnosti (měsíční, čtvrtletní, půlroční a roční). Díky kombinaci výhod bylo pojištění majetku Bezpečný domov označeno klienty jako TOP produkt v hodnocení na nezávislých finančních serverech.

Odpovědnost a asistenční služba jako vítané bonusy

Každý, kdo si sjedná pojištění Bezpečný domov, k němu získá pojištění odpovědnosti občanů s limity až do 10 000 000 Kč. Proč se tento typ pojistky vyplatí v občanském i pracovním životě, si přečtěte v tomto článku. Pojišťovna Ergo je připravena s klienty řešit pojistné události okamžitě a co nejrychleji. Zřídila proto nonstop asistenční linku, na kterou se klienti mohou kdykoliv obrátit.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*