Pakovací sloupky si můžete dát i ke svému domu

Pakovací sloupky si můžete dát i ke svému domuStále vám někdo parkuje před domem na vyhrazeném parkovišti a soukromém pozemku? Už vás nebaví neustále někoho napomínat a mnozí dokonce ignorují vámi vystavené cedule? Pak si ušetřete nervy a začněte s tímto nešvarem něco dělat. Nápomocny vám v tomto případě budou parkovací sloupky, s nimiž jste se jistě setkali na mnoha veřejných místech a u privátního stání.

Sklopný parkovací sloupek

Podoba parkovacího sloupku je poměrně jasná. Sloupek opatřený povrchovou úpravu zajišťující dlouhodobou životnost. Zvýraznění pro lepší viditelnost a snadná montáž do dlažby, betonu či asfaltu. Přesně tohle asi hledáte.

Parkovací sloupek sklopný patří k těm nejpoužívanějším. Když přijíždíte ke svému parkovacímu místu, jednoduše ho odemknete, sklopíte a zaparkujete. Proč by tedy dobře fungovat také u vaší nemovitosti? Použijete ho právě naopak. Budete ho mít postavený, zamřený a když budete vyjíždět ze svého pozemku, sklopíte ho. Popřípadě si ho umístíte do míst, kde vám nebude vadit vůbec. V takovém případě by vám stačili pevně stojící parkovací sloupek.

Sklopné parkovací zábrany

Prvky tohoto typu jsou hojně využívány. Není se proto čemu divit, že existuje velká spousta varianta. Kromě sloupků jsou tu také sklopné parkovací zábrany. Ty dosahují větších rozměrů, takže dokáží konkrétní prostor pokrýt ještě více. Sklápěcí systémy jsou snadno ovladatelné a zároveň dostatečně zabezpečené, takže vám je nezvedne nebo nepoloží nikdo další. Pokud chcete něco mezi klasickým parkovacím sloupkem a parkovací zábranou, využijte parkovací sloupek Motýlek.

S tímto sortimentem samozřejmě souvisí i řada přidružených prvků. Vhod vám mohou přijít také zrcadla pro lepší rozhled při vyjíždění z pozemku, ale také ochranné bariéry. Ještě větší a masivnější jsou zahrazovací sloupky. Možností je zkrátka více než dost, o tom se můžete přesvědčit sami.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*