Dílenské nástroje podle potřeby

Dílenské nástroje podle potřebyV malé dílničce, strojním průmyslu i jiných výrobních odvětví, se nalezne svěrák a další komponenty. Dokáže udržet opracovávaný materiál, bez další pomoci.

Dílenský nástroj podle potřeby

Je zcela jasné, že každý kutil bude potřebovat úplně jiný svěrák. To platí ovšem pro každého výrobce, který tohoto pomocníka využije. Pokud se zaměříme na strojní svěráky, tak již ty se skutečně rozdělují do několika různých kategorií. To umožňuje výrobcům si vybrat přesně takový produkt, který jim bude nápomocný v jejich výrobě. Strojní svěráky mají ještě další potřebné vybavení, čímž usnadňují manipulaci a šetří tak sílu toho, kdo tento nástroj obsluhuje.

Široká nabídka strojních svěráků:

  • S hydraulickým posilovačem je ideální pro CNC obrábění, mají skvělou upínací sílu a vše potřebné obsahují uvnitř svěráku, tudíž není potřeba dalšího připojení, například jiné jednotky pro bezproblémový chod.
  • Brusičské svěráky jsou vhodné pro sériovou i kusovou výrobu. Záleží na velikosti čelistí, ale jinak vynikají vysokou přesností.
  • Příruční svěráky se hodí do každé dílničky, jelikož jsou vhodné pod vrtačky, na přidržení nebo lehké frézování.

Možností je daleko více a tak si může skutečně vybrat každý nejen vhodný strojní svěrák, ale rovněž i velikost čelistí a rozevření svěráku.

Soustruhy a vrtačky se neobejdou bez sklíčidla

Opět je na výběr několik možných druhů a tak každý zákazník může být spokojený s bohatou nabídkou. Sklíčidla slouží k upnutí pracovního nástroje či obrobku. Nejvíce se používá tříčelisťové, ale samozřejmě jsou i další možnosti. Sklíčidla na soustruh jsou certifikovaná a není třeba se obávat jejich přesnosti a pevnosti. To se rozhodně ocení při frézování. V nabídce jsou rovněž čelisti, které se dají poté podle potřeby snadno vyměnit.

Kvalita a péče na prvním místě

Díky produktům které nabízí osvědčený e-shop se strojní tématikou, si lze skutečně zakoupit přesný strojní soustruh, který bude odpovídat požadavkům různých výrobců. V podstatě všechny komponenty jsou certifikované a není ani problém záruční či pozáruční servis či poradenství, které vybavení je vhodné pro bezproblémový chod kovoobráběcích dílen. A přirozeně nejlepší zdroj informací bude vždy pocházet od samotného výrobce, čímž rodinná firma rozhodně vyniká.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*