Zakomponujte beton do svého obýváku. Vypadá dobře

Zakomponujte beton do svého obýváku. Vypadá dobřeKdyž se řekne beton, každý si určitě představí stavební materiál použitý při vylévání základových pasů, základové desky nebo podlahy v interiéru. Jenže, tento materiál v poslední době nachází své uplatnění nejenom v exteriéru, ale také v interiéru. Typickým příkladem jsou betonové stěrky. O nich a mnohém dalším využití v obývacím pokoji vám nyní řekneme více.

Betonové stěrky jsou trendy

Betonové stěrky vypadají na první pohled jako beton. Vznikají natažením speciální směsi a zakomponováním vhodného barviva. Díky tomu stěna působí betonově, včetně pórů, rýh a podobných designových prvků. Záleží na tom, jaké máte přání a k jakému výsledku se chcete dobrat. Důraz je v tomto směru kladen primárně na výsledný vzhled. Není to tedy to samé, jako beton venku.

Betonové stěrky jsou aplikovány na různých místech. Nejsou to pouze stěny, jak by si mohl, kdo myslet. V obývacím pokoji je můžete upotřebit také na stropu, popřípadě si je necháte natáhnout na různé kusy nábytku. Kreativitě a nápaditosti se meze nekladou. Pokud byste chtěli betonové stěrky použít i jinde než v obýváků, může to být třeba v koupelně na zemi.

Betonové prvky v interiéru

Beton v obývacím pokoji pochopitelně nemusí mít jenom podobu stěrky na stěně. Dopřávat si ho můžete i ve formě interiérových doplňků. Typickým příkladem jsou nejrůznější vázy. Uvidíte, že budou působit stylovým a nadčasovým dojmem. I když se může zdát beton jako chladný a ponurý, v kombinaci s ostatními bytovými prvky může být dokonalou součástí libovolné místnosti. Betonové mohou být i sošky, obrazy a jiné výrobky do domácnosti.

Jestliže jste si doposud mysleli, že beton je pouze nedílnou součástí exteriéru, jak vidno, byli jste na omylu. Sami si ostatně můžete pořídit pár betonových doplňků do interiéru a přesvědčíte se o těchto slovech na vlastní kůži.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*