Špičkové obráběcí stroje nové i použité

Špičkové obráběcí stroje nové i použitéMnoho průmyslových odvětví se neobejde bez moderních obráběcích strojů, které vynikají přesností a zároveň vysokou efektivitou. Patří sem i stroje použité.

Špičkové obráběcí stroje nové i použité

Pro opracování různých druhů materiálů jsou zapotřebí kvalitní obráběcí stroje, které využívají současní výrobci dílů pro vojenská i civilní letadla, vozy Formule 1, sportovní i silniční vozy, stavební stroje, jachty a další konstrukce a produktů.

  • Moderní obráběcí stroje si poradí i s křehkými nebo vysoce odolnými materiály, kterými mohou být plasty, dřevo, kompozitní materiály nebo hliníkové slitiny.
  • Některé druhy jsou určené i k obrábění kamene, mramoru nebo skla.

Své využití tedy nacházejí v mnoha odvětvích průmyslu, kde je zapotřebí přesnost a preciznost provedené práce.

Obrábění plastů

Širokou škálu produktů v oblasti obráběcích strojů také obsahují stroje na obrábění plastů. Nejmodernější stroje jsou plně aromatické, bez nutnosti zásahu obsluhy.

  • Probíhá zde tedy nejen automatické vkládání materiálu, ale také vykládání hotových výrobků.
  • Tím pádem jsou pro každý podnik přínosem zejména z hlediska nárůstu produktivity práce a kvality výsledku.
  • Přinášejí také možnost rychlé výměny forem.

Moderní obráběcí stroje také vynikají vysokou rychlostí a produktivitou. Investice se tedy rozhodně vyplatí a návratnost je opravdu rychlá.

Použité obráběcí stroje

V některých případech není nutné pořizovat do dílenského provozu zcela nové obráběcí stroje, které jsou pochopitelně finančně náročnější. Použité obráběcí stroje, které jsou ve srovnatelné kvalitě s novými produkty, udělají stejnou službu, a to za úspory nákladů.

  • Použité obráběcí stroje jsou především z řady CNC obráběcích center a vakuových lisů.

Stroje jsou vybírány dle požadavků konkrétního zákazníka a poté renovovány. K zákazníkovi putují až po úspěšném odzkoušení. V případě zájmu je možné stroje do výrobních prostor dopravit a naistalovat. U použitých strojů je také zajištěn potřebný servis i dodávka náhradních dílů. 

 
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*