Pojištění majetku může přinést zajímavé bonusy. Jaké to jsou?

Pojištění majetku může přinést zajímavé bonusy. Jaké to jsou?Pro majetkové pojištění existuje mnoho využití. V současné době se už nejedná pouze o pojištění nemovitosti, případně pojištění domácnosti. Máme tady celou řadu dalších druhů pojištění, které vám mohou přinést i něco navíc.

Existují rizika, která si vždy hned neuvědomíme, ale přesto se proti nim vyplatí pojistit. Mezi taková můžeme zařadit třeba životní situace, kdy vlastní nepozorností například poškodíme cizí majetek. I v těchto případech nám může zaplatit pojišťovna škodu, budeme-li vhodně pojištěni.

Sjednáváme výhodnou pojistku

Také pojištění si musíte umět sjednat. Je vhodné vybírat například takové nabídky, které kombinují více druhů pojištění v jednom. Můžete si tak pojistit třeba rodinný dům, byt či kancelářské prostory, kdy je toto pojištění majetku kombinováno s dalším pojištěním. Některé pojišťovny kombinují pojištění majetku a odpovědnosti, jako například ERGO pojišťovna. Vzniká tak výhodná nabídka, kde můžete mít zdarma pojištění občanské odpovědnosti.

dum zahrada nabytek.cz ergo cz

Můžete se tak pojistit na způsobené škody, které vzniknou nejen vaším přičiněním, ale třeba také kvůli poškození třeba vašimi domácími mazlíčky. Opět ale pozor na podmínky, kdy v případě zvířat se to často nevztahuje třeba na psy, které je třeba připojistit dodatečně.

Jinak lze ale takové pojištění sjednat:

  • Bez spoluúčasti
  • S jednotným limitem pro plnění
  • S platností po celém světě

A to vše je samozřejmě velmi užitečné, kromě toho vás takové pojištění v podstatě nic nestojí. Takže jej můžete brát jako bonus k pojistce, kterou byste si stejně sjednávali. Proč tedy takového bonusy nevyužít?

Pojištění celé vaší rodiny

Jsou tady ale i další výhody pojištění odpovědnosti. Pokud se jedná o nabídku, kterou pro vás má již zmiňovaná pojišťovna ERGO, tak pokud je pojištěn jeden člen rodiny, automaticky jsou pojištěni i další členové domácnosti. Také toto je rozhodně zajímavá možnost bonusu.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*