Obraťte se na specialistu v oboru geodézie

Obraťte se na specialistu v oboru geodézieČí služby budete potřebovat při stavbě domu, rozdělování pozemku, zápisu do katastru nemovitostí, nebo když si budete chtít nechat vytvořit třeba virtuální prohlídku objektu? Ano, jsou to geodetické služby. Geodézie je celkem rozsáhlý obor, specialistou na něj je společnost VISIONPLAN-3D. Její odborníci se zaměřují na geodetické činnosti pro veřejnost i pro firmy, jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy.

VISIONPLAN-3D vám provede zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení pozemku a stavby, připraví geometrické plány pro katastrální úřad. Je to například zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene. VISIONPLAN-3D dále provádí laserové skenování, 3D modely, výpočty kubatur, digitální modely terénu, dokumentace a řadu dalších geodetických služeb.

Společnost VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií, má za sebou již stovky realizací a zkušeností napříč geodetickým oborem. Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a prohlédněte si ukázky realizovaných zakázek. Rovněž si zde můžete sjednat nezávaznou úvodní konzultaci zdarma. Pro VISIONPLAN-3D je na prvním místě kvalita, přesvědčte se, že je tomu tak.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*