Masivní nábytek do obývacího pokoje je i dnes hitem

Masivní nábytek do obývacího pokoje je i dnes hitem

Dřevěný nábytek najde své umístění v každém interiéru. Kromě toho, že v místnosti vytvoří příjemný pocit domova, je vyjímečný hlavně kvůli trvanlivosti. Jednou z možností, kde umístit dřevěný nábytek je obývací pokoj.

Masiv do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místem, kde se potýká celá rodina a přátelé. Při jejím zařizování každý chce, aby právě ona byla místem, kde bude vládnout příjemné prostředí. Právě k tomu iv dnešní době dopomáhá masivní nábytek. Dřevěný nábytek do obývacího pokoje je jednou z možností, která se léta bude odvděčovat svojí trvanlivostí.

Masivní nábytek do obývacího pokoje se nejčastěji vyrábí z borovice, buku a dubu. Tyto dřeviny jsou vyhledávaným materiálem již dlouhá léta. Borovice v obýváku vyniká svou nezaměnitelnou vůní a měkkostí, buk svojí tvrdostí a stálostí a dub je výjimečný pro svoji výjimečnou kresbu a odolnost vůči poškození.

Jaký nábytek z masivu zvolit do obývacího pokoje?

Středem pozornosti se stává dřevěný konferenční stůl. Kromě toho že dotváří design celého obývacího pokoje je i pomocníkem při každé návštěvě či lenošení. Konferenční stolky z masivu se neomezují na svůj tvar a funkci. Vybrat si můžete konferenční stolky se šuplíkem, vysoké stolky, větší i menší stolky do obývacího pokoje.

Mezi top nábytek do obývacího pokoje patří i prosklená dřevěná vitrína. Tu pravou si každý pamatuje z návštěvy prarodičů, kteří v ní měli vystaveny skleničky, sošky a další dekorační prvky. Na dřevko naleznete dřevěné vitríny se zásuvkou, s podsvícenou policí, 2dveřové vitríny, vitríny do skandinávského i moderního interiéru.

Komody a TV stolky do obývacího pokoje

Komody z masivu do obývacího pokoje jsou další nepostradatelnou součástí moderního obývacího pokoje. Hodí se do každého interiéru a poskytují vděčný prostor navíc. Masivní komody vynikají svým minimalistickým designem a trvanlivostí. U komody si také můžete vysnit svůj tvar a funkci. Do menších obýváků se hodí úzké a vysoké komody s policemi, do větších prostor snadno sladíte široké komody či komody na nožičkách.

Mezi designový prvek patří také masivní TV stolky. Jsou výborným doplňkem do každého obývacího pokoje, který kromě pěkného vzhledu poskytne úložný prostor navíc. TV stolky z masivu si můžete vybrat v různých barvách – bílá, ořech, černá, hnědá, kaštan a další. Jsou vybaveny zásuvkami pro odkládání alb a televizního příslušenství.

Nábytek z masivu se stává stále více oblíbeným díky nezaměnitelné kresbě dřeva a vůni, která v každém člověku zanechá dojem. Zařídit si obývací pokoj s masivním nábytkem je rozhodnutím, které nikdy neomrzí. Dřevo však celý život pracuje, proto je třeba o nábytek z masivu pečovat poctivě. Přečtěte si článek o tom proč dřevo praská a jak tomu předejít, aby vydrželo co nejdéle.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*