Čistírny odpadních vod od společnosti Gonap

Čistírny odpadních vod od společnosti Gonap

Postavili jste si nemovitost v malebné přírodě a řešíte nakládání s odpadními vodami? Bydlíte v oblasti, kde není možné svádět odpadní vody do kanalizace? V obou situacích vám bude nápomocna firma Gonap, která se specializuje na domácí čistírny odpadních vod.

Moderní a praktická zařízení, s pomocí nichž odpadní vodu produkovanou domácností jednoduše přečistíte a použijete dál, popřípadě ji vypustíte. Jde o profesionální čističky odpadních vod, jež jsou určeny pro běžné domácnosti o pěti osobách, ale také pro velké subjekty nebo obce se stovkami lidí. Působnost společnosti je v tomto ohledu velice široká.

Moderní čistírny odpadních vod

Rozhodnete-li se pro libovolný typ ČOV, jak jsou tato zařízení označována, máte jistotu pevné a bytelné samonosné nádrže. Hlavním výrobním materiálem je plast.

Všechny čistírny pro domácí a komerční užití se honosí několika klady, s nimiž vás trochu blíže seznámíme.

  • Bezpečný provoz
  • Účinnost dosahující hranice 95 %
  • Snadná montáž a minimální údržba
  • Profesionální pozáruční servis

Kromě tohoto typu výrobku si lze pořídit i mnohé další, jako například praktické celoplastové septiky o objemu až 12 m3. Ty mohou na vašem pozemku nalézt velice hojné upotřebení, ať už je to sběr odpadních nebo dešťových vod.

Něco málo o Gonap spol. s r.o.

Společnost Gonap se zaměřuje nejenom na výrobu kvalitních a dlouhodobě prověřených produktů, ale také na jejich vývoj. I proto spolupracuje s různými firmami v tomto segmentu. Je držitelem certifikátu systému kvalitu ISO 9001:2000. Máte tak záruku maximální propracovanosti a preciznosti každého detailu, ať už jde o moderní přečerpávací jímky, vodoměrné šachty či nádrže.

Nevíte-li si rady s čištěním vody, obraťte se na odborníka, který vám poskytne profesionální poradenství, individuální přístup a zajistí vše potřebné, od projektů, po vyřizování na úřadech.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*