CHTĚJTE OKNA PŘÍMO OD VÝROBCE

CHTĚJTE OKNA PŘÍMO OD VÝROBCEV našem předchozím článku jsme vás informovali, jak se vyhnout nákupu levných oken z Polska. Nyní se zaměříme na výhody, které představuje zakoupení oken přímo od výrobce. V ideálním případě od výrobce lokálního, přímo z vašeho kraje.

Nekupujte zajíce v pytli

Každý výrobce kvalitního zboží je na svou práci hrdý. Zvláště pokud se jedná o skutečně funkční a kvalitní výrobek, který přinese jeho majiteli další užitek, jako je například ušetření značného obnosu peněz na energiích.

Zodpovědný výrobce do svého portfolia produktů často otiskne to, co chce sám pro sebe. Tedy kvalitní materiály, dlouhou životnost, snadnou údržbu… Často se tedy vyplatí připlatit si za kvalitu, než investovat do vadného zboží a investici muset opakovat za kratší čas, než by bývalo nutné.

Deklarace původu

Tento bod by měl být samozřejmostí. Často tomu tak však není. Opravdu kvalitní výrobce by měl být schopen dokázat původ veškerých použitých komponent. PVC OKNA s.r.o. jsou tomu příkladem, zákazník tedy zná přesný původ nejen finálního výrobku, ale i kování, skel a dalších použitých materiálů. Pro zákazníka pak není problém ověřit si reálnou kvalitu a původ.

U “domácí” výroby, nebo “no name” prodejců tyto informace často nedostanete a ani je nejste schopni zpětně dohledat. Nemůžete se tedy spolehnout na skutečnou kvalitu zakoupeného zboží. Při výběru mějte vždy na paměti, že za finální vlastnosti výrobku, dle legislativy zodpovídá ten, kdo jej zabudoval!

Komplexní servis

PVC OKNA s.r.o. zaručují kompletní servis od A až do Z. Můžete počítat s následujícími službami:

  • Vlastní výroba
  • Zázemí pro jednání s klienty v několika městech
  • Kompletní montáž včetně zednických prací a finálního hrubého úklidu
  • Záruka 10 let
  • Servis 3 roky

To vše od jedné firmy, která své výrobky dokonale zná a pro kterou je nejlepší referencí jejich kvalita a dlouhá životnost. Výhodou je i dobrá dostupnost náhradních dílů a možnost dalšího servisu i v pozáruční době. Časová flexibilita a prioritní řešení urgentních případů, jako například servis po vloupání, je samozřejmostí.

Neustálý rozvoj

Jít s dobou je nutnost. Proto se i my neustále rozvíjíme a reagujeme na aktuální trendy a poptávku. Proto pravidelně rozšiřujeme portfolio nabízených oken a dveří. V letošním roce jsme přišli s novinkou AluClip Profitline. Jedná se o jedinečnou kombinaci plastových rámů oken a hliníkového opláštění. Tato okna a dveře dosahují vysoké kvality tepelné izolace, dlouhé životnosti a nadčasového designu.

Kromě plastových, hliníkových a plastovo hliníkových oken a dveří však nabízíme i široké portfolio příslušenství, u kterého můžeme rovněž deklarovat původ a zajistíme jejich kompletní výrobu a montáž.

Podpora rozvoje ekonomiky v regionu

Zvlášť v poslední době se ukazuje, jak je důležité podporovat lokální firmy a výrobce. Ti vám za oplátku nabídnou flexibilní termíny, možnost osobní schůzky, ale i lepší ceny dopravy a dostupnost servisních služeb vč. náhradních dílů, které doceníte zejména v budoucnu. Zahraniční firma vám tyto služby mnohdy nemůže nabídnout, musíte si je tedy zajistit sami. Nehledě na problémy s reklamací, jazykové bariéry apod.

Využíváním služeb lokálních firem také přispíváte k fungování a rozvoji lokální ekonomiky, což se vám obratem vrátí v podobě zvyšování životní úrovně ve vašem městě, regionu, kraji, státu….. A to se jistě vyplatí.

Ptejte se tedy vždy svého prodejce na skutečný původ nabízených oken.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*