Awac.cz – prodej, servis a opravy CNC strojů

Awac.cz – prodej, servis a opravy CNC strojůI u CNC stroje platí, že cena jde ruku v ruce s přesností a rychlostí tohoto stroje. CNC stroje se totiž, stejně jako každé jiné stroje a přístroje, liší svými technickými parametry. Zatímco u dražších CNC strojů se můžete spolehnout na vyšší přesnost a rychlost obrábění, levnější CNC stroje znamenají také nižší kvalitu. Mnohá CNC obráběcí centra dnes dokážou pracovat s přesností na nanometry. Vysokorychlostní CNC stroje, které dosahují více než 24 tisíc otáček za minutu, zas snižují náklady na výrobu. Ať už vlastníte nový nebo použitý CNC stroj, měli byste vědět, že opravy CNC strojů a servis CNC strojů vám velmi kvalitně zajistí firma awac.cz. A nejen to!

Prodej laserových řezacích strojů

Awac. cz nabízí CNC stroje také k prodeji (prodej CNC strojů). V nabídce jsou plazmové a autogenní CNC stroje, CNC stroje pro řezání vodním paprskem, CNC laserové řezací stroje, CNC stroje pro řezání trubek a profilů, různé další speciální stroje a frézky včetně doplňkových technologií, jako je například plazmový rotátor, automatická kalibrace rotátorové geometrie, naklápěcí plazmový suport, autogenní tříhořák, vrtačku MGB, ABP skener a další.

Služby i náhradní díly se zárukou

Opravy CNC strojů a servis CNC strojů jsou zajišťovány originálními náhradními díly. Kromě záručního a pozáručního servisu CNC strojů firma zajišťuje také repase a přestavby strojů. Na vlastních CNC strojích provádí 1x za půl roku preventivní prohlídku pro zajištění bezproblémového a dlouhodobého provozu těchto strojů. Pro řezání vodním paprskem můžete kontaktovat nejbližší provozovnu firmy – řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno, řezání vodním paprskem Plzeň. Možná vás bude zajímat konkrétně řezání dlažby vodním paprskem. Zvolte i vy ekologicky šetrnou výrobu, při které nevznikají žádné zplodiny.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*