Spolehlivé geodetické práce

Spolehlivé geodetické práceHledáte odborníka v oboru geodézie? Obraťte se na společnost VISIONPLAN-3D, která je specialistou na geodetické práce. Co vše vám VISIONPLAN-3D zpracuje? Zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby vytyčení stavby a pozemku, geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, vyznačení věcného břemene, moderní digitální modely terénu a další geodetické služby nejen pro jednotlivce ale i firmy.

Pro podnikatele, tedy projekční a stavební firmy, řeší laserové skenování, fotogrammetrii, 3D modelování, digitální modely terénu a podobně. Firma má za sebou řadu zkušeností, stovky realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a podívejte se na ukázky realizovaných zakázek. Můžete si také sjednat úvodní konzultaci zdarma.

Ing. Jaroslav Faiferlík, jednatel společnosti VISIONPLAN-3D s.r.o., je absolventem Střední průmyslové školy stavební v Plzni oboru Geodézie a katastru nemovitostí a absolventem ČVUT Fakulty stavební v oboru Geodézie a katastru nemovitostí se zaměřením na Inženýrskou geodézii. Více než osmiletá praxe v oboru geodézie je zárukou kvality a zkušeností, které především u velkých projektů jsou k nezaplacení.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*