Pivní set na zahradu

Pivní set na zahraduPořádáte často rodinné oslavy? Rádi posedíte se svými sousedy v prostorách vlastní zahrady nebo dokonce organizujete společenské akce pro více lidí? Ve všech případech se vám jistě hodí kvalitní, bytelné a zároveň dostatečně odolné posezení. Je naprosto nesmyslné utrácet za drahý zahradní nábytek, který si pořiďte spíše pro sebe sama.

Daleko efektivnější a praktičtější je pivní set, jež se povětšinou skládá z jednoho stolu a dvou lavic. Jde v podstatě o sezení, s nímž se na libovolné kulturní akci setkal pravděpodobně každý z vás. Nyní si ho můžete za bezkonkurenční ceny pořídit i na svoji zahradu.

Pivní sety a jejich kvalita zpracování

Vybírat samozřejmě musíte profesionální varianty těchto produktů, které dokáží vydržet mnohé. Základem musí být odolná masivní konstrukce s deskou lavice o tloušťce až 30 mm. Nohy ze silného ocelového profilu, na něž bude poskytována adekvátní záruka.

pivni setTak nějak vypadají moderní a novodobé pivní sety. Ty můžete každopádně pořídit i s opěradlem. Meze se nekladou ani při výběru jednotlivých komponent.

  • Pivní set o délce 220 mm
  • Pivní set z borovice s šířkou 200 mm

Proběhne-li vaše zahradní párty bez jakéhokoliv úhonu, jistě oceníte možnost následné relaxace. Ta by již měla probíhat na daleko pohodlnějším a příjemnějším venkovním nábytku.

Zahradní lehátko z umělého ratanu

Estetickým skvostem se může stát kupříkladu zahradní lehátko vyrobené z umělého ratanu, jež nabývá bezpočtu podob. Přízemní produkty či ty na nožičkách, včetně doplňkových stolků tvoří velice originální a nadčasové sety.

Udělejte si adekvátní pohodlí na své zahradě a ulehněte na lehátko u bazénu a na terase. Získejte komfortní a zároveň vzhledově unikátní prvek do těchto prostor.

Ať už si pořídíte praktické pivní sety nebo ratanová lehátka, budete ve všech ohledech nadmíru spokojeni.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*