Originální placka podle vlastního návrhu vám připomene významnou událost

Originální placka podle vlastního návrhu vám připomene významnou událostPlánujete velkolepou oslavu narozenin či jiného výročí anebo pořádáte dětský turnaj v kuželkách? Vlastnoručně navržená placka poslouží jako vzpomínka na jakoukoliv významnou událost ve vašem životě. Je jedno, zda je soukromého či společenského charakteru.

Navrhněte si placku s datem důležitého výročí

Blíží se výročí vašeho svatebního dne? Tentokrát nezapomeňte a nechte vyrobit placku, která tento datum připomene vám i drahé polovičce. Buďte si jisti, že ji tím opravdu ohromíte. Nejenom proto, že jste tentokrát nezapomněli, ale také proto, že jste se dokonce na vás významný den připravili. Placka s datem vaší svatby totiž svědčí o mnohem větší vynalézavosti a věnovaném času než pouhá tradiční kytice.

Kulaté narozeniny připomeňte ještě kulatější plackou

Významné životní jubileum si zaslouží více než jen dort se svíčkami připomínajícími věk. Připravte pro oslavence placku, kterou bude moci hrdě nosit na hrudi, aby každý účastník oslavy hned jasně identifikoval, kdo že to vlastně slaví. Pořádáte-li oslavu na veřejném místě, pomohou vám placky pro každého zvaného účastníka jasně odlišit, koho jste pozvali a kdo se jen tak nachomýtl.

Medaile nebo placky pro děti

Školní olympijské hry jsou pro malé školáky nezapomenutelnou událostí. Nechte pro vítěze vyrobit originální medaile v podobě placek anebo pro každého účastníka pořiďte placku, kterou si bude moci připnout například na batoh a bude mu i po opuštění školy připomínat zážitky let minulých. Placky můžete nechat vyrobit i pro absolventy opouštějící školu a vrhající se do víru života.

Narozeniny nemusí slavit jen lidé

Výročí mohou mít i obce nebo města. Blíží se oslavy kulatých narozenin místa, ve kterém žijete? Nechte pro každého rodáka vyrobit placku, která jej jednoznačně identifikuje a zároveň mu v budoucnu připomene průběh slavnostního dne. Darujte placku jako dárek a zabalte tento dárek kreativně. Obdarovaní budou placku jako vzpomínku určitě schovávat celá léta, tak ať ji mají v obalu, který jí bude slušet. Kromě placky můžete darovat také magnetku na ledničku s datem události či fotografií místa či osob, které chcete připomenout. Praktické bude ale také zrcátko, na jehož zadní stranu si dáte například fotografii z dovolené, která vám i v zasněžených dnech připomene krásné letní chvíle.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*