Koberce jsou vhodným doplňkem do interiéru

Koberce jsou vhodným doplňkem do interiéruJestliže uvažujete nad tím, jak změnit podobu své domácnosti, nabízí se vám bezpočet možností. Někdo se pustí do malování stěn, jiný se zaměří na nákup nových doplňků. A právě mezi ně nemusí patřit jen moderní záclony nebo polštářky na sedací soupravu do obýváku. Velice populární jsou poslední dobou koberce.

Nemáme však na mysli klasické celoplošné koberce. Je pravdou, že většina novodobých interiérů oplývá spíše jinými typy podlah, ať už jsou to ty vinylové nebo dřevěné. Koberec se ale může stát jasně viditelnou ikonou dané místnosti.

Volte kusové koberce

Ať už je pro vás zajímavý červený koberec, zelený koberec nebo ten žíhaný, vždy volte jeho kusovou variantu. To znamená koberec omezených rozměrů třeba 150x80cm, 200x140cm a 380×190 cm. Velikost už bude záviset zcela na vás a rozměrech vaší místnosti. Je však pravdou, že meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

Kusové koberce jsou moderní, stylové a ověnčené nejrůznějšími grafickými symboly. Vybírat si můžete i z odlišných výšek vlasu či výrobního materiálu. Díky tomu se koberce hodí nejenom do obývacích pokojů pod konferenční stolek, jak bývá zvykem. Jejich uplatnění je podstatně větší a zakomponovat je lze do jídelny, chodby nebo ložnice.

Výjimkou dokonce nejsou ani kobercové nášlapy na schody, které můžete nalézt na internetovém portálu https://www.vopi.cz/naslapy-na-schody/.

Dětské koberce pro ty nejmenší

Jestliže uvažujete o nákupu kusových koberců do své domácnosti, neopomínejte ani na své malé ratolesti. Pro ně můžete volit z bohatého zastoupení dětských motivů, včetně těch pohádkových. Dětské koberce jsou vhodné i pro hrátky na zemi, k čemuž slouží například koberce s mapou silnic a domů, kde si především chlapci mohou jezdit s autíčky.

Dopřejte si hřejivého pocitu od nohou a investujte do kusových koberců, které zvelebí vaši nemovitost.
Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*