Dřevěné obrazy s oddělitelným kalendářem

Dřevěné obrazy s oddělitelným kalendářem

Čas Vánoc se blíží mílovými kroky a všichni určitě vybírají dárky, jimiž by mohli udělat radost svým blízkým. Jestliže jste už vyčerpali všechnu inspiraci a jednoduše nevíte, možná vás potěší následující řádky. Právě v nich vás totiž seznámíme s velice zajímavým tipem, který lze s klidným svědomím zařadit do kategorie „dřevěné dárky“.

Spojení nápaditosti a praktičnosti v jeden celek, jenž si zamiluje naprosto každý.

Nová podoba dřevěných obrazů

Dřevo je bezpochyby překrásným přírodním materiálem zdobícím spoustu domácností. Dokázali byste si jej ale představit v podobě obrazu ve spojení s kalendářem? Tak právě s tímto originálním nápadem přišel jeden z nejznámějších vydavatelů kalendářů a diářů v České republice.

Dřevěný obrazový kalendář, který se stane pýchou vaší zdi a unikátem dané místnosti. Vždy jde o kvalitní originál čili obrázek na dřevěném podkladu. A kde je ten slibovaný kalendář? Ten je nedílnou součástí takového obrazu. Odnímatelná část, kterou po skončení roku 2019 odejmete a na zdi vám zbude překrásný obraz, jež vám bude dělat radost.

Tak vypadají dřevěné obrazy, s nimiž zvelebíte jakýkoliv interiér. Stačí si zvolit jen ten správný obrázkový motiv.

Udělejte radost nejbližším

Jak už jsme naznačili v úvodu tohoto článku, dřevěný obraz s oddělitelným kalendářem nemusí být ikonou jenom vaší nemovitosti. Použít jej můžete jako velice nápaditý a kreativní dárek pro někoho z rodiny nebo své přátele. Tento působivý kalendář nebude jen jednoroční záležitostí, ale stane se dlouhodobou ozdobou vybraného místa.

Pokud jste měli v plánu svým blízkým nakoupit jako každoročně klasické trhací kalendáře, zkuste se pro jednou vydat trochu lepší a propracovanější cestou. Uvidíte sami, jakou radost ve tváři může lidem vykouzlit dřevěný obraz s oddělitelným kalendářem. Mimo to vás potěší i jeho cenová dostupnost.

Přidat komentář k článku

Your email address will not be published.


*